Systemy Alarmowe

Projektując instalacje alarmowe kierujemy się nadrzędnym celem jakim jest: „największa skuteczność – najprostsza obsługa – przystępna cena”.

Monitoring

Oczu nie możesz mieć wszędzie, ale dzięki systemowi CCTV nic Cię nie ominie. Zarejestrowane nagrania możesz obejrzeć później.

System Sygnalizacji Pożaru

System taki składa się z centrali, czujników, ręcznych ostrzegaczy oraz sygnalizacji, a wszystko po to aby w porę ostrzec innych o nadchodzącym niebezpieczeństwie.

Kontrola dostępu

Każdy pracownik posiada swoją kartę dostępu do pomieszczeń. Czytniki identyfikują daną osobę i pozwalają jej na wejście lub nie.

Rejestracja czasu pracy

RCP opiera się o różnego rodzaju czytniki (na kartę, pin, biometryczne) oraz specjalne oprogramowanie służące do rejestracji i analizy danych czasu pracy.

Okablowanie strukturalne

Pamiętaj że potrzebujesz nie tylko gniazda prądowe i oświetlenie, ale pomyśl też o poprowadzeniu kabli sieciowych, antenowych, alarmowych…

Klimatyzacje

Latem 35 st. C na dworze, a w domu 21? Dobra klimatyzacja to już nie tak wielki wydatek! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Domofony

System domofonowy lub wideodomofonowy jest wizytówką Twojej firmy czy domu! Dlatego ważne jest aby zadbać nie tylko o jego funkcjonalność ale także o wygląd.

Kserokopiarki

Prowadzimy też usługi z zakresu sprzedaży, wynajmu i serwisu kserokopiarek japońskiej firmy Konica-Minolta.

Translate »